Görsel İletişim Tasarımı Bölümü

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü Uygulama Alanları

GÖRSEL İLETİŞİM ATÖLYESİ

2006’dan beri, öğrencilerimizin ileri düzey tasarım uygulamaları gerçekleştirerek, etkileşimli bir öğrenme ortamında illüstrasyon becerilerini geliştirmelerini sağlıyoruz.

Öğrencilerimizin tasarımın farklı alanlarında, yenilikçi ve özgün fikirler üreterek; sanatsal bir bakış açısıyla eser üretmelerini sağlıyoruz.

Görsel iletişim alanında öğrencilerimizin çalışmalarını, fakültemiz, üniversitemiz ve Kocaeli halkıyla buluşturan sergiler ve etkinlikler düzenliyoruz.

Öğrencilerimizi, sektörden profeyonellerle bir araya getirecek ve tasarıma bakış açılarını geliştirecek etkinlikler ve eğitimler gerçekleştiriyoruz.

FOTOĞRAF ATÖLYESİ

Kuruluş tarihinden beri, öğrencilerimizin profesyonel fotoğrafçılar olabilmeleri için, uygulama deneyimi kazanmalarını sağlıyoruz.

Analog teknolojiyle uyumlu stüdyo, ekipmanız ve çekim olanakları ile öğrencilerimizin fotoğrafın etkileyici dünyasına temelden girerek, sanatsal becerilerini geliştirmelerine imkan tanıyoruz.

Dijital fotoğraf uygulamalarında, yeni teknikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, öğrencilerimizin sektörün değişen beklentilerine uyum sağlamasına yardımcı oluyoruz.

Fotoğraf alanında öğrencilerimizin çalışmalarını, fakültemiz, üniversitemiz ve Kocaeli halkıyla buluşturan sergiler ve etkinlikler düzenliyoruz.

Alanında tanınmış fotoğrafçıların ve uzmanların katılımıyla, öğrencilerimizin fotoğrafa bakış açısını geliştirecek etkileşimli workshop ve etkinlikler düzenliyoruz.Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors